Matrix [fastcashmega.com] Site đầu tư mua pos lãi 3%/day for 60 days

Status
Not open for further replies.
CHo mình hỏi tý..

Thớt ơi, mình hỏi tý.. Trong topic bạn có hướng dẫn chặng đầu tiên là mua con unit 10$, nhưng do mình không biết, đọc ko rõ bài.. nên mình mua lun 2 cái này.. vì mình cứ nghĩ giá càng cao thì ăn 3% từ nó cáng nhìu.. [ Giống như chọn trong hình ]
View attachment 16726

Mình mua vậy có được lợi ích gì từ nó không , nó dùng đễ làm gì..Mình sợ bị mất tiền oan quá đi.. Hix.. 80$ lận..

Thớt ơi, mình hỏi tý.. Trong topic bạn có hướng dẫn chặng đầu tiên là mua con unit 10$, nhưng do mình không biết, đọc ko rõ bài.. nên mình mua lun 2 cái này.. vì mình cứ nghĩ giá càng cao thì ăn 3% từ nó cáng nhìu.. [ Giống như chọn trong hình ]
View attachment 16726

Mình mua vậy có được lợi ích gì từ nó không , nó dùng đễ làm gì..Mình sợ bị mất tiền oan quá đi.. Hix.. 80$ lận..

Bạn mua lines cao quá thì phải có người mua line y như bạn thông qua link giới thiệu của bạn thì khi đó bạn mới đc hưởng còn không thì chẳng có gì hết ah... bạn đọc thêm phần Cycles ấy! Trong site nó vik rõ rùi đó! Hjc... Mua 1 line 10$ không thôi là đủ mệt nghỉ rùi đó ^_^ Còn lại để mua units ăn lãi thì hay hơn!

tiền ngu đã về

mẫu msg cho bạn nào bi súspened
i dont see this note "
to all who are trying to use fcm to exchange funds by funding their account with payza or stp and then withdraw to lr... we will suspend your account if you try that so don't do it!!!" before and i did .i will not do it any more ,so how to login back... thanks

admind@Fast Cash Mega:
If you want this payment to your LR account we'll deduct a 5% fee because we pay Payza fees for receiving your payment. If you don't want to pay the 5% fee your payment will be refunded to your Payza account. Let us know your choice. After that your account will be enabled again but if you try it again your account will be permanently suspended so you been warned. If you really need to exchange funds you can ask us if we can help you.

my choice:
i want this payment to my LR account with 5% fee .im sorry about that,and i need your help show me the way exchange funds to LR account ,, thank so much

admind@Fast Cash Mega:
Ok I have cancelled your withdrawal of $7 and deducted $5 for the transfer of $100 to LR. This means you will receive $100 in your LR account now. Make sure you don't do this again.

tiền đã về

hjjj vui vui cac bác chiến đi

Attachments

• Screen Shot 2012-09-05 at 8.41.25 PM.JPG
    Screen Shot 2012-09-05 at 8.41.25 PM.JPG
    75.6 KB · Views: 47
Xem cái proof payment của FCM thì thấy anh em toàn rút qua LR , tình trạng này thì em nó 0 đi sớm mới là lạ .

Giờ em nó mới về tới nơi... 2 ngày ^_^
Date: 2012-11-09 14:42:47
Batch: 109967153
From Account: U4830483
Amount: $14.00
Memo: Fast Cash Mega Payment

Thank you.

Status
Not open for further replies.

Announcements

Today's birthdays

Forum statistics