SCAM Useclix Reviews : SCAM or LEGIT ?

Chắc PayPal của nó có vấn đề. Neteller với Payza vẫn paid đều mà (thấy trên Payment Proofs như vậy)

Tin từ Admin:
"Dear users

PayPal just finished reviewing our account with decision that our business model is too risky for them and they decided to close our account.
It's over for UseClix.com - we cannot cope with no PayPal. 99% of our funds were on PayPal accounts so basically PayPal decided to ruin another business.

We are extremely sorry that it happened so unexpectedly. We were one of the best growing site in the business. We spend hours on the phone with PayPal but their decision is final and there is not a chance to lift our suspension.

You can open disputes and PayPal will be giving you money back, we won't hold any dispute obviously.

It was a pleasure to serve you.

Richard.

Ps. Site will remain online for few days and then it will be gone as I will not keep covering server expenses."

Bác nào hướng dẫn Form để Dispute đi...

Vừa từ Ultibux nay đến UseClix....Ôi Paypal !!!
Cái này chắc chắn là hậu quả của việc sụp đổ hàng loạt site RS có dùng PP với các cơn bão Dispute vừ rồi ,,hehe chắc tụi nhân viên suốt ngày lo giải quyết Dispute nên nó điên lên...

Mấy bác có kinh nghiệm cho hỏi mình dispute nhiều lần đc ko,tại mình dep lẻ tẻ 3-4 lần lận,hay chỉ dispute 1 lần cái lớn nhất thôi frown emoticon

á đù nhọ

PP ra đi roài. Dis thoai.

Chào các bạn
Vụ này Admin UseClix đã có lời bảo chúng ta hãy dispute và họ sẽ refund toàn bộ số tiền đó cho các bạn.
Do đó ko phải lo việc mất tiền nữa.
Các bạn cứ dispute và chụp nguyên gốc cái topic mà admin vừa viết nhé

Chào các bạn
Vụ này Admin UseClix đã có lời bảo chúng ta hãy dispute và họ sẽ refund toàn bộ số tiền đó cho các bạn.
dispute bằng cách nào vậy ad..làm mẫu 1 cái với

Chào các bạn
chưa dis bao giờ bác có bài hướng dẫn k a?

Announcements

Today's birthdays

Forum statistics

Threads
421,455
173,623
Latest member
king33nl

Most viewed of week

Most discussed of week

Most viewed of week

Most discussed of week