Matrix Tổng hợp hướng dẫn - Thảo luận về Zeek Reward (ver1)

Status
Not open for further replies.
Hello username,

Welcome to Zeek Rewards and Welcome to Zeek’s only approved online video marketing system, YouGetPaidToAdvertise.com.

Our goal at YouGetPaidToAdvertise is to make acquiring customers for the Zeekler Penny Auctions and presenting the Zeek Rewards business model as simple as giving out a link to a website.

To understand more about WHY you would want to use this marketing system please watch our introductory video at this link ,,,, www.YouGetPaidToAdvertise.com

If you have just enrolled as a trial affiliate and have not purchased a zeek subscription you will have use of this system along with Zeek for 30 days. This will give you plenty of time to test the entire system(s) out to your satisfaction.

When Upgrading your subscription and purchasing some bids you will also be paying an annual fee to Zeek for this tool and the compliance course. This is required of all active affiliates and is not optional. It is critical that all Zeek affiliates understand their responsibility in proper marketing as well as share the same story and speak the same language.

As many of you are existing affiliates you will have 30 days to pay your annual subscription to Zeek thru your Zeek Rewards back office. Failure to do so during this time frame may result in interruption of your RPP cash rewards. So take action today!

Below is all the necessary information on how to access your YGPTA system.

Thank you and welcome aboard!

******************************************************************************************************************

Welcome aboard username,

Here is your new account information for accessing You Get Paid To Advertise back office and your sites!

== Account Information: ==

User ID: xx--- use this to log into your back office
User Password: xx--- use this to log into your back office
Back Office Log in: www.yougetpaidtoadvertise.com/Login.aspx

Go ahead and log in now to your back office to access all of your links and begin sharing these sites to everyone!

For marketing and building your Zeek Rewards business we offer 6 sites...

Your MAIN You Get Paid To Advertise personal Website URL:
www.yougetpaidtoadvertise.com/username/main.aspx

Your You Get Paid To Advertise Teaser Website URL:

www.onepennybillionaire.com/username/tz.aspx

Your You Get Paid To Advertise Webinar Website URL:

www.yougetpaidtoadvertise.com/username/webinar.aspx

Your You Get Paid To Advertise Customer Website URL:

www.got20seconds.com/username/cst.aspx

Your You Get Paid To Advertise Dog Gone Truth Website URL:

www.dog-gone-truth.com/username/dgt.aspx

Your You Get Paid To Advertise You Spin You Win Website URL:

www.youspinyouwin.com/username/ysyw.aspx

All of these website links are available in your back office in the MY WEBSITES page

Congrats,

YouGetPaidToAdvertise Customer Service Department
Ai nhận đc cái mail này chưa nhỉ ?:binhsua18: Có vẻ là 1 thông báo mới từ zeek khi quyết định bắt mọi người đóng thêm fee gì đó :binhsua23:

Ai nhận đc cái mail này chưa nhỉ ?:binhsua18: Có vẻ là 1 thông báo mới từ zeek khi quyết định bắt mọi người đóng thêm fee gì đó :binhsua23:

không nhận được mail này, nhưng trong nội dung trên đâu có tí gì nhắc tới phí đâu

Hk nhận được nhưng cái này C nhận lâu chưa thế ???

mai mình up vip rồi mà sao nó vẫn chưa tính điểm ngày 17 nhỉ? có ai bị giống mình không :(

các bác cho hỏi, upline của mình lặn rồi không bonus cho mình 10$ để up zeek, giờ mình chưa có tiền, chờ vài ngày nữa mới up có được không, zeek nó đổi ra VIP rồi :binhsua04::binhsua04::binhsua04:

bác post xong ngày thứ 59 rồi để đó, khi nào có tiền up rồi post nốt cho đủ 60 ngày rồi nó mới chuyển VIP, rồi up luon cũng chưa muộn
cái này em nghe mấy bác kia nói vậy chứ cũng k rõ

bác post xong ngày thứ 59 rồi để đó, khi nào có tiền up rồi post nốt cho đủ 60 ngày rồi nó mới chuyển VIP, rồi up luon cũng chưa muộn
cái này em nghe mấy bác kia nói vậy chứ cũng k rõ

nge ai nói mà phiêu thế.nó tính 60 ngày nếu dc 1 poin nó cũng chuyển vip chứ đừng nói là 100.làm gì có chuyện 59 ngày còn 1 ngày ngồi chờ.cái này ai nói thế có chịu trách nhiệm về lời mình nói k

lâu rồi ko nhân đc mail từ Zeek hay là nó ghét mình nhể?

Mình thì chả bao giờ nhân được mail từ nó vì có chơi đâu :binhsua95:

cái này là thông báo chứng chỉ mới áp dụng cho các bác Mẽo thôi, VN ko cần quan tâm

bác nào chat support được ko. e cu ấn vào hình chat now , được vài s cái khung lại biến mất. hjx. tức quá

giờ việc upgrade bằng payza đã trơn tru chưa các bạn?còn chuyện up mà ko lên sliver ko?mai mình up vip hộ đứa bạn,tài khoản payza của nó vừa tròn 10$ ko biết lúc up có vấn đề gì ko?
Up ngon lành rồi đó bạn. Tối qua mình vừa up, load vù vù

ref mình đăng kí 3 lần đều We are sorry, nhưng mình log acc mình thì lại 3 lần thấy thành công cả 3, như thế có bị sao ko?
mình bảo ref chỉ chơi duy nhất 1 acc trong 3 acc đấy thôi

ref mình đăng kí 3 lần đều We are sorry, nhưng mình log acc mình thì lại 3 lần thấy thành công cả 3, như thế có bị sao ko?
mình bảo ref chỉ chơi duy nhất 1 acc trong 3 acc đấy thôi

ko sao bạn ạ, chỉ chơi duy nhất 1 acc là được đừng bao giờ log vào 2acc kia là ok

Cho mình hỏi là mình up silver lần đầu chậm 17 ngày thì có nên chờ rút tiền về rồi chơi lại acc khác không hay tiếp tục chơi acc cũ?

CUu

Chào anh chị
Bh e mún chơi cái zeek này ngoài quán nét đk ko ạ
Vì nhà e hko có PC
Liệu có làm sao ko ạ
THấy nhiều topic về thằng này mún chơi quá huhu
AI giúp e với ạ

Cho mình hỏi là mình up silver lần đầu chậm 17 ngày thì có nên chờ rút tiền về rồi chơi lại acc khác không hay tiếp tục chơi acc cũ?
Cứ chơi cũng được mà, 17 ngày ko nhiều lắm đâu, còn tới 73 ngày nữa cơ mà. Tính ra thì sẽ chậm hơn so với bình thường khoảng gần 1 tháng, chơi lại acc khác mất 2 tháng lận

Chào anh chị
Bh e mún chơi cái zeek này ngoài quán nét đk ko ạ
Vì nhà e hko có PC
Liệu có làm sao ko ạ
THấy nhiều topic về thằng này mún chơi quá huhu
AI giúp e với ạ

Được bạn ạ, buzz yahoo mình nickname2606 nhé ;)

Status
Not open for further replies.

Announcements

Forum statistics

Threads
420,983
173,051
Latest member
yenvipvn

Most viewed of week

Most discussed of week

Most viewed of week